• Op 21 april maakte premier Rutte bekend dat er een verruiming komt in de maatregelen, waardoor onze jeugd weer zou kunnen gaan trainen. Dit positieve nieuws kunnen we allemaal natuurlijk heel goed gebruiken, maar er zijn natuurlijk behoorlijk wat voorwaarden en restricties waar we aan moeten voldoen, dus vandaar dat het even duurde voor we jullie konden inlichten.

  • Kinderen tot en met 12 jaar kunnen onder begeleiding samen buiten sporten.
  • Jongeren van 13 tot en met 18 jaar mogen onder begeleiding buiten sporten met elkaar, maar dan met 1,5 meter afstand ertussen.
  • Geen officiële wedstrijden
  • Geen toernooien meer dit seizoen

  We hebben overleg gehad met onze trainers en allemaal willen ze weer starten met trainen*. Hieronder de startdata en tijden:
  - Kabouters/JO7 vrijdag 8 mei 17.00-17.45 uur Maurits, Annabelle en Marthijs
  - JO9 dinsdag 5 mei 16.30-17.30 uur Marcelino & Harry Sierkstra (de hoofdtrainer van onze club)
  - JO13 donderdag 7 mei 17.45-18.45 uur Pieter & Harry Sierkstra
  *Einddatum van de trainingen is 5 juni.

  Voor ALLE jeugdleden en ouders gelden de volgende regels:
  • Thuis omkleden
  • Thuis plassen
  • Kantine en kleedkamers zijn op slot
  • Ouders komen NIET op het terrein en zetten hun kinderen dus af bij de poort. De trainers wachten de kinderen hier op en nemen hen mee naar het veld. Bedenk graag zelf goed of uw kind zelfredzaam is. Wij kunnen hen nl niet de aandacht / hulp geven, mochten zij dit nodig hebben, ivm de 1,5 meter afstand.
  • JO13 mogen trainen met inachtneming van de 1,5 meter. De trainers moeten hier zorg voor dragen en spelers moeten de aanwijzingen opvolgen.

  Het is ook toegestaan om jongens en meisjes die nog geen lid van onze club zijn te laten mee trainen. We zijn tenslotte allemaal weer aan wat extra beweging toe en nieuwe leden zijn van harte welkom!

  We rekenen erop dat iedereen zijn verantwoordelijkheid neemt en gezond verstand gebruikt.

  Voor evt. vragen kunnen jullie terecht bij Ted: 06-11325977.

  Met sportieve groetjes,
  Jeugdcommissie RKVV Zwaagdijk, Ted, René, Maurits en Lianne.