• Zwaagdijk RKVV 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Steneker, JimOverige stafMateriaalman
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 apr. AFGELASTZwaagdijk RKVV 4 - Apollo 68 3Sportpark Zwaagdijk
    19 apr. AFGELASTWBSV 3 - Zwaagdijk RKVV 4Sportpark WBSV
    17 mei. AFGELASTZwaagdijk RKVV 4 - ASV 55 3Sportpark Zwaagdijk
    24 mei. AFGELASTZwaagdijk RKVV 4 - George st 3Sportpark Zwaagdijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 mei.Zwaagdijk RKVV 4 - George st 3
    17 mei.Zwaagdijk RKVV 4 - ASV 55 3
    19 apr.WBSV 3 - Zwaagdijk RKVV 4
    5 apr.Zwaagdijk RKVV 4 - Apollo 68 3
    29 mrt.KSV 6 - Zwaagdijk RKVV 4
    22 mrt.Hauwert 65 3 - Zwaagdijk RKVV 4
    15 mrt.RKEDO 6 - Zwaagdijk RKVV 4
    8 mrt.Zwaagdijk RKVV 4 - AGSV 22 - 0
    1 mrt.Zwaagdijk RKVV 4 - DWB 36 - 0
    26 jan.Con Zelo 5 - Zwaagdijk RKVV 43 - 0
  • Poulestanden Zwaagdijk RKVV 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaagdijk RKVV 415121257243337
    2George st 313112057273035
    3Con Zelo 514101365263931
    4AGSV 21490551282327
    5WBSV 31681775453025
    6RKEDO 61471652242822
    7Vrone 3126153434019
    8ASV 55 3135083950-1115
    9Apollo 68 3143292845-1711
    10Hauwert 65 31431102162-4110
    11KSV 61531112180-5910
    12DWB 31613121671-556
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blom, KoenTeamspeler
    Boon, JosTeamspeler
    Buijsman, LarsTeamspeler
    Buis, PatrickTeamspeler
    Fischer, JoostTeamspeler
    Kolken, BenTeamspeler
    Laan, MeesTeamspeler
    Neefjes, StanTeamspeler
    Pronk, MikeTeamspeler
    Pronk, NickTeamspeler
    Steur, RicoTeamspeler
    Wiering, RemcoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.