• Zwaagdijk RKVV 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Steneker, JimOverige stafMateriaalman
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 10:30Vrone 3 - Zwaagdijk RKVV 4Sportpark Vrone
    26 jan. 14:00Con Zelo 5 - Zwaagdijk RKVV 4Sportpark De Groet
    2 feb. 13:00Hauwert 65 3 - Zwaagdijk RKVV 4Sportpark Hauwert '65
    9 feb. 14:00Zwaagdijk RKVV 4 - DWB 3Sportpark Zwaagdijk
    8 mrt. 14:00Zwaagdijk RKVV 4 - AGSV 2Sportpark Zwaagdijk
    15 mrt. 14:00RKEDO 6 - Zwaagdijk RKVV 4Sportpark De Krom
    29 mrt. 14:00KSV 6 - Zwaagdijk RKVV 4Sportpark De Kruising
    5 apr. 14:00Zwaagdijk RKVV 4 - Apollo 68 3Sportpark Zwaagdijk
    19 apr. 11:00WBSV 3 - Zwaagdijk RKVV 4Sportpark WBSV
    10 mei. 14:00Zwaagdijk RKVV 4 - George st 3Sportpark Zwaagdijk
    17 mei. 14:00Zwaagdijk RKVV 4 - ASV 55 3Sportpark Zwaagdijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 dec.Zwaagdijk RKVV 4 - Vrone 36 - 0
    1 dec.Apollo 68 3 - Zwaagdijk RKVV 42 - 5
    24 nov.Zwaagdijk RKVV 4 - RKEDO 62 - 1
    17 nov.Zwaagdijk RKVV 4 - Con Zelo 53 - 2
    10 nov.DWB 3 - Zwaagdijk RKVV 41 - 4
    3 nov.Zwaagdijk RKVV 4 - KSV 66 - 3
    27 okt.ASV 55 3 - Zwaagdijk RKVV 41 - 5
    20 okt.George st 3 - Zwaagdijk RKVV 44 - 3
    13 okt.Zwaagdijk RKVV 4 - WBSV 34 - 2
    6 okt.AGSV 2 - Zwaagdijk RKVV 42 - 3
  • Poulestanden Zwaagdijk RKVV 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaagdijk RKVV 411100147192830
    2George st 3981038172125
    3Con Zelo 51070347192821
    4AGSV 21070339221721
    5RKEDO 61051444162816
    6WBSV 31151549292016
    7Vrone 384042327-412
    8ASV 55 394052834-612
    9Apollo 68 3103072235-139
    10KSV 6112091763-466
    11DWB 3111281147-365
    12Hauwert 65 3101181249-374
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blom, KoenTeamspeler
    Boon, JosTeamspeler
    Buijsman, LarsTeamspeler
    Buis, PatrickTeamspeler
    Fischer, JoostTeamspeler
    Kolken, BenTeamspeler
    Laan, MeesTeamspeler
    Neefjes, StanTeamspeler
    Pronk, MikeTeamspeler
    Pronk, NickTeamspeler
    Steur, RicoTeamspeler
    Wiering, RemcoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.