• Zwaagdijk RKVV 45+1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Beers, P.J.Overige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 apr. AFGELASTRKEDO 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1Sportpark De Krom
    19 apr. AFGELASTZwaagdijk RKVV 45+1 - Westfriezen 45+1Sportpark Zwaagdijk
    3 mei. AFGELASTWoudia 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1Sportpark Woudia
    10 mei. AFGELASTVVW 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1Sportpark De Westrand - VVW
    17 mei. AFGELASTWest Frisia 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1Sportpark Immerhorn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 mei.West Frisia 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1
    10 mei.VVW 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1
    3 mei.Woudia 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1
    19 apr.Zwaagdijk RKVV 45+1 - Westfriezen 45+1
    5 apr.RKEDO 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1
    29 mrt.Zwaagdijk RKVV 45+1 - Woudia 45+1
    22 mrt.Zwaagdijk RKVV 45+1 - SEW 45+1
    15 mrt.KGB 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1
    8 mrt.Zwaagdijk RKVV 45+1 - VVW 45+13 - 1
    1 mrt.Sporting Andijk 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+10 - 2
  • Poulestanden Zwaagdijk RKVV 45+1 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alcmaria Victrix 45+1330011389
    2Woudia 45+1311156-14
    3SSV 45+1302138-52
    4Zwaagdijk RKVV 45+1301224-21

    Poulestanden Zwaagdijk RKVV 45+1 (0600 Mannen 45+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SEW 45+112101138132531
    2KGB 45+198103672925
    3Zwaagdijk RKVV 45+1106131813519
    4Hollandia 45+1105141617-116
    5Sporting Andijk 45+1134271628-1214
    6RKEDO 45+193151421-710
    7Westfriezen 45+1133192437-1310
    8Woudia 45+192341317-49
    9VVW 45+1102261326-138
    10West Frisia 45+192161726-97
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, RobTeamspeler
    Commandeur, FransTeamspeler
    Duin, PieterTeamspeler
    Haring, MarcelTeamspeler
    Karsten, BasTeamspeler
    Kempen, Paul vanTeamspeler
    Komen, JanTeamspeler
    Komen, NicoTeamspeler
    Neuvel, NicoTeamspeler
    Sijm, TedTeamspeler