• Zwaagdijk RKVV 45+1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Beers, P.J.Overige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 feb. AFGELASTWoudia 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1Sportpark Woudia
    1 mrt. 10:30Sporting Andijk 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1Sportpark Andijk
    8 mrt. 11:00Zwaagdijk RKVV 45+1 - VVW 45+1Sportpark Zwaagdijk
    15 mrt. 11:00KGB 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1Sportpark De Rozeboom - KGB
    29 mrt. 11:00Zwaagdijk RKVV 45+1 - Woudia 45+1Sportpark Zwaagdijk
    5 apr. 09:30RKEDO 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1Sportpark De Krom
    19 apr. 11:00Zwaagdijk RKVV 45+1 - Westfriezen 45+1Sportpark Zwaagdijk
    10 mei. 10:00VVW 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1Sportpark De Westrand - VVW
    17 mei. 11:00West Frisia 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1Sportpark Immerhorn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 feb.Woudia 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+1
    2 feb.Zwaagdijk RKVV 45+1 - SEW 45+1
    26 jan.Zwaagdijk RKVV 45+1 - Hollandia 45+11 - 3
    12 jan.Zwaagdijk RKVV 45+1 - KGB 45+11 - 3
    15 dec.Zwaagdijk RKVV 45+1 - West Frisia 45+12 - 1
    1 dec.Zwaagdijk RKVV 45+1 - RKEDO 45+11 - 3
    17 nov.Hollandia 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+12 - 2
    10 nov.Zwaagdijk RKVV 45+1 - Sporting Andijk 45+12 - 0
    13 okt.Westfriezen 45+1 - Zwaagdijk RKVV 45+10 - 3
  • Poulestanden Zwaagdijk RKVV 45+1 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alcmaria Victrix 45+1330011389
    2Woudia 45+1311156-14
    3SSV 45+1302138-52
    4Zwaagdijk RKVV 45+1301224-21

    Poulestanden Zwaagdijk RKVV 45+1 (0600 Mannen 45+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SEW 45+1108113092125
    2KGB 45+187103372622
    3Hollandia 45+184131413113
    4Zwaagdijk RKVV 45+184131312113
    5Sporting Andijk 45+1114161323-1013
    6RKEDO 45+183141418-410
    7Westfriezen 45+1113172132-1110
    8Woudia 45+182241014-48
    9VVW 45+192251223-118
    10West Frisia 45+171151221-94
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, RobTeamspeler
    Commandeur, FransTeamspeler
    Duin, PieterTeamspeler
    Haring, MarcelTeamspeler
    Karsten, BasTeamspeler
    Kempen, Paul vanTeamspeler
    Komen, JanTeamspeler
    Komen, NicoTeamspeler
    Neuvel, NicoTeamspeler
    Sijm, TedTeamspeler